Ogłoszenie

No announcement yet.

Islandoom help

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz objaśnienie działania forum. Użyj poniższych linków lub wyszukiwarki, aby znaleźć dokładnie to, co Cię interesuje.

Struktura forum Islandooom

Forum gry Islandoom podzielone jest na 4 główne kategorie :

  • Ogólne - Dział w którym zawarte są najważniejsze informacje dotyczące użytkowania gry i forum (FAQ i regulaminy). Użytkownicy nie dodają tutaj żadnych pod-forum, ani postów.

  • Gra - Dział zajmujący się zawartością gry Islandoom. Użytkownicy mogą tutaj zarówno pisać posty, jak i zakładać tematy. Pod-fora umożliwiają zakładanie tematów dotyczących skarg, propozycji i pytań związanych z grą. Dział ten zawiera również przewodnik, będący "wiki" Islandoom, a także miejsce umieszczania przez administrację ogłoszeń.

  • Społeczności - W tym miejscu odbywają się luźniejsze rozmowy między graczami, dotyczące gry i świata poza nią. Użytkownicy mogą tutaj pochwalić się swoimi raportami z gry, zareklamować swój sojusz, bądź znaleźć partnera handlowego. Pod-fora "Kantyna Islandoom" i "Dyskusje" służą do prowadzania rozmów między graczami.

  • Inne - W tym dziale, umieszczane są wszystkie wątki nie pasujące do poprzednich działów. Zawarte w nim pod-forum "Skargi" służy do składania zażaleń dotyczących innych użytkowników, bądź administracji/pracowników forum/gry. Dotyczy to również odwoływania się od zastosowanej kary.

Pracuję...
X