Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ciekawe walki pl3

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Pora na właściwy cel całej akcji, atak wygląda chaotycznie, to efekt wysłania bohatera na ekspedycje w planowanej porze ataku. Ponieważ to miała być ostatnia moja akcja na tym serwerze, nie zawracałem statków przejmujących, a właściwy atak podzieliłem na dwa, mocniejszy wysłałem pierwszy, a bohatera z szybkimi statkami po jego powrocie z ekspedycji na zmiękczenie obrony. Taktyka ryzykowna, ale to miał być finał. W statystykach z walk znowuż widać przewagę siły ataku nad obroną, ofensywniej ulokowane badania i punkty imperium.
    Flota pochodząca z czterech wysp, będąca trzecią dobę w boju, większość jej starć tutaj na forum, a wczoraj prowadziła jeszcze mniejsze działania dywersyjne, niszcząc i tracąc kilka tys. jednostek. Uważajcie licząc na szybkie osłabienie przeciwnika
    Poniżej przebieg starcia, forpoczta z bohaterem, siły główne i finałowe przejęcie.

Komentarz

brawo.. i tak akcja prawie zakończona , wojna praktycznie wygrana i właściwie chcemy podziękować za współpracę - Burkowi który sam rozwiązał (na co liczyliśmy) problem punktów , Fredzionowi który odciągnął trochę obrony, Sad za jego kluczowy skan który umocnił wiarę HH w nasze straty , Elesarowi który udowodnił HH że już się nie bronimy , znajomemu z HH który czując wstręt do multi odpowiednio pokierował "mocarzy" z HH ... Glpirioni za lekką adrenalinę i pewną zmienną która zwiększała ryzyko

Przypominam że ani razu nikogo z graczy HH nie okłamałem, zresztą mam wrażenie że po tych przepychankach zrobiło sie miejsce dla innych graczy... oczyściliśmy przedpole i możecie odetchnąć oraz wreszcie zagrać w grę militarna a nie farmerską ... dla mądrych którzy prześledzą wszystkie walki , od mojego pierwszego wpisu to instrukcja jak słabszy w teorii gracz może wygrać z mocniejszym a nawet mocniejszymi od siebie

Komentarz

No no , fajne te akcje Przeniosłem temat do działu wojen na pl3 (w sumie chyba zmienię nazwe działu na walki a nie wojny

Komentarz

Herr admiral... jak znam życie to większość z bystrzaków nie zorientuje się że o zostało przeniesione , teraz w załączniku finał tej akcji czy też wojny ... przynajmniej pierwsza część finału :P
          Załączone pliki

Komentarz

Miałem napisać istną epopeję .. jednak nie wyszło , raz że brak zdolności literackich a dwa ... czy warto pisać o walce z multikontem czy sojuszem który propaguje nieuczciwość? .. raczej chyba nie, wiec pokażę teraz część walk Or'talion & ghark vs sojusz Head Hunters ... uwaga spojler :P - po kilku dniach walk HH straciło 3 wyspy swoich liderów i ponad 100 tys okrętów .. resztę niech opowie mój sojusznik Or'Talion ... tu umieszczam co większe bitwy... wojna trwa
            Załączone pliki

Komentarz

a teraz moje odpowiedzi ... no i jamajkę przejąłem
              Załączone pliki

Komentarz

Nie napiszę, że same sukcesy w walkach z HH, u burek88 straciłem 4 herkulesy, gratuluję udanej obrony nie udało się przejęcie dwóch wysp. Ale co tam, walki trwały dalej, Grenlandia i glpironi próbowali/próbował przeszkadzać, to się zmienił front. Grenlandia uciekł pod ochronę podczas ataku, ale jak tylko mu się skończyła, zaczął gryźć, straty były nieuniknione. Co widać na screenie pierwszym, kolejne to już mój atak na wyspę i przebijanie się przez postawioną kontrę, główny atak nic nie wyczyścił, ale i na obronę kontrującą można się przygotować i przebić. Flota off jest kiepska w obronie
                Załączone pliki

Komentarz

A teraz jak glpironi "zostawił" flotę w drodze lekkomyślnie, widział moje ataki, dużo ataków na q123,, że niby przejąłem jedną to na drugą punktów brak? Niespodzianka To flota z ataku na qhark Faurus z n04, obecnie cdn. Można ją zobaczyć w ostatnim poście gharka, 15k, nie była mała, oj zabolało Nie wróciła i oto efekt, brak obrony, brak wyspy, brak floty cdn.
                  Załączone pliki
                  Ostatnio edytowany przez Or`Talion; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

A flota za dużo pali w porcie, lubi pływać, a poniższy kolega naraża się zachowaniem nie tylko nam, to parę osób ucieszy poniższy raport z oszczędzania paliwa
                    Załączone pliki

Komentarz

jak sojusznik napisał... cdn .. no i sporo złomu do zebrania

Komentarz

no to pokażę zakończenie historii maszy :P
                        Załączone pliki

Komentarz

Pracuję...
                        X